CLASSIC ENDURO PŘELOUČ 2021

Sraz příznivců terénních a enduro motocyklů 

6. – 7. 8. 2021

Novinky

7. 4. 2021

Velmi nás těší Váš velký zájem. Nás všechny pořadatele to zavazuje k daleko větší práci a cítíme zodpovědnost, aby se vám i nadále u nás líbilo. Trváme na tom, že se jedná hlavně o sraz přátel motocyklů a nejedná se profesionální enduro závod.

Velmi nás těší Váš velký zájem. Nás všechny pořadatele to zavazuje k daleko větší práci a cítíme zodpovědnost, aby se vám i nadále u nás líbilo. Trváme na tom, že se jedná hlavně o sraz přátel motocyklů a nejedná se o profesionální Enduro závod.

Kdo u nás byl, tak ví, že o Enduro loukách, lesech a kopečkách si na břehu Labe v Přelouči můžeme jen nechat zdát. I přesto intenzivně sháníme zajištění profesionální časomíry na oba závody
(i finanční) a zkoumáme další možnosti prodloužení tratě. Budeme muset lépe zajistit (i zpřísnit) organizaci nejen na trati, ale i v depu. Dále budeme muset zajistit pořádné parkoviště závodních motocyklů. Jak jsem již říkal, budeme tisknout a přidělovat startovní čísla. Musíme zajistit a nechat vyrobit další materiály pro přejímky a organizaci. Chystáme výstavu, jejíž součástí by měl být i sraz ČZ Enduro.

Kromě velmi zajímavé zahraniční účasti, včetně mnoha účastníků Šestidenních, MS a ME,
se snažíme oslovovat i naše významné jezdce (prosíme i o vaši přímluvu).

 

Bohužel vzhledem k nejistotě se situací, která nyní panuje, jdeme do rizika, že veškeré úsilí a finance připadnou vniveč. (Trochu s tím mám i zkušenosti. :-))

Postupně budeme přidávat další informace. Prosím, šiřte je dál i mezi ty, co nesledují naše fb stránky. Děkuji i těm, kteří se nám včas zaregistrují, pomáhá nám to vytvořit přehled a udělat úsudek o tom, co je potřeba zajistit. Děkujeme předem za pochopení a doufáme, že se všichni
ve zdraví sejdeme. V pohodě oslavíme našeho společného koníčka a zavzpomínáme na dobu, 

kdy československá motocyklová výroba a sport patřili mezi nejlepší na světě.

 

Na shledanou za všechny přeloučské pořadatele Michal G.